Mała jasna łazienka

Mała jasna łazienka

Często osoby, które w swych domach mają małe łazienki narzekają na nie, bo uważają, ze te je przytłaczają. Jednak odpowiedni dobór kolorów i odpowiednia aranżacja mogą sprawić, że nawet malutka łazienka wyda nam się o wiele większa niż w rzeczywistości jest.

Ważne jest, żeby od razu wiedzieć czego chce się w małej łazience. Nie wolno jednak samemu aranżować wnętrza, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jeśli mamy malutką łazienkę (np.4 m2), a chcemy mieć w niej i prysznic i wannę, najlepiej urządzenie jej powierzyć projektantowi wnętrz. On na pewno będzie wiedział, co zrobić, żeby Twoje wnętrze było piękne, a także, żebyś była zadowolona.

Żeby łazienka wyglądała na dużą i przejrzystą fachowiec na pewno wybierze dla Ciebie jasne płytki, a także nowoczesne sprzęty, tak, żeby łazienka wyglądała nie tylko na większą, ale także nowoczesną. Dobrym wyborem będą białe i jasno zielone. Brodzik również został nimi obłożony, natomiast podłoga została stworzona z jasno szarych płytek, tak, żeby nie wydawała się sterylnie czysta, tak jak białe płytki w szpitalu. Zielone pasy utworzone z płytek optycznie powiększają łazienkę. Na jednej ze ścian umieszczono duże lustro, dzięki któremu pomieszczenie wydaje się być większe. Do tego typu wystroju dobrze jest dobrać odpowiednie dodatki. Do tego typu wystroju pasować będą bordowe dodatki. Mogą to być świece zapachowe, możemy również w przeźroczystym wazonie wstawić kwiaty o tym kolorze, lub, jeśli mamy zwyczaj zostawiania szlafroka w łazience, kupić go właśnie w kolorze dodatków.